Cafe Brahe Skanssi

Cafe Brahe Skanssi

Cafe Brahe Skanssi

Cafe Brahe Skanssi

Cafe Brahe Skanssi

Kaikki tuotteemme ovat kuuluja tuoreudestaan ja reilusta koostaan

This menu is in Finnish. Would you like to view a machine translation in another language?

Smoothie

  • €6.90

    Strawberry Split

    400 ml€17.25/l
  • €6.90

    Grape Escape

    400 ml€17.25/l
  • €6.90

    Big 5

    400 ml€17.25/l
  • €6.90

    Berry Go Round

    400 ml€17.25/l
  • €6.90

    Greenie

    400 ml€17.25/l

Kaikki tuotteemme ovat kuuluja tuoreudestaan ja reilusta koostaan

Address

Skanssinkatu 10

20730 Turku

See map

Delivery times

Monday09:30–19:30
Tuesday09:30–19:30
Wednesday09:30–19:30
Thursday09:30–19:30
Friday09:30–19:30
Saturday09:30–18:30
Sunday10:30–18:30