Cafe Brahe Skanssi

Cafe Brahe Skanssi

Cafe Brahe Skanssi

Cafe Brahe Skanssi

Cafe Brahe Skanssi

Kaikki tuotteemme ovat kuuluja tuoreudestaan ja reilusta koostaan

This menu is in Finnish. Would you like to view a machine translation in another language?

Jäätelöt

Turkulaiset Sweet Santa jäätelöt!

  • €3.90

    Sweet Santa Suolainen kinuskijäätelö

    120 ml€32.50/l
  • €3.90

    Sweet Santa Mansikka-Vanilja jäätelö

    120 ml€32.50/l
  • €3.90

    Sweet Santa Minttusuklaa jäätelö

    120 ml€32.50/l
  • €3.90

    Sweet Santa Suklaa-Appelsiini jäätelö

    120 ml€32.50/l
  • €3.90

    Sweet Santa Lakritsi-Sitruuna jäätelö

    120 ml€32.50/l

Kaikki tuotteemme ovat kuuluja tuoreudestaan ja reilusta koostaan

Address

Skanssinkatu 10

20730 Turku

See map

Delivery times

Monday09:30–19:30
Tuesday09:30–19:30
Wednesday09:30–19:30
Thursday09:30–19:30
Friday09:30–19:30
Saturday09:30–18:30
Sunday10:30–18:30