Cafe Brahe Skanssi

Cafe Brahe Skanssi

Cafe Brahe Skanssi

Cafe Brahe Skanssi

Cafe Brahe Skanssi

Kaikki tuotteemme ovat kuuluja tuoreudestaan ja reilusta koostaan

This menu is in Finnish. Would you like to view a machine translation in another language?

Lemonade

Raikkaat Lemonadet!

  • €6.50

    Lemonade

    400 ml€16.25/l
  • €6.50

    Lemonade - Mansikka

    400 ml€16.25/l
  • €6.50

    Lemonade - Vadelma

    400 ml€16.25/l
  • €6.50

    Lemonade - Mango & Passion

    400 ml€16.25/l
  • €6.50

    Lemonade - Mustikka

    400 ml€16.25/l
  • €6.50

    Lemonade - Raparperi

    400 ml€16.25/l

Kaikki tuotteemme ovat kuuluja tuoreudestaan ja reilusta koostaan

Address

Skanssinkatu 10

20730 Turku

See map

Delivery times

Monday09:30–19:30
Tuesday09:30–19:30
Wednesday09:30–19:30
Thursday09:30–19:30
Friday09:30–19:30
Saturday09:30–18:30
Sunday10:30–18:30