Cafe Brahe Skanssi

Cafe Brahe Skanssi

Cafe Brahe Skanssi

Cafe Brahe Skanssi

Cafe Brahe Skanssi

Kaikki tuotteemme ovat kuuluja tuoreudestaan ja reilusta koostaan

This menu is in Finnish. Would you like to view a machine translation in another language?

Makeat leivonnaiset & kakkupalat

  • €4.90

    Korvapuusti

    160 g€30.63/kg
  • €6.90

    Tiramisukakku

    113 g€61.06/kg
  • €6.90

    Biscoff-kakku

  • €6.90

    Black Forest suklaakakku

  • €6.90

    Pistaasikakku

  • €6.90

    Torta dela Nonna-kakku

  • €4.90

    Mustikkamuffinsi

  • €4.90

    Suklaamuffinsi

  • €4.70

    Berliininmunkki

    100 g€47.00/kg
  • €3.90

    Suklaa & Merisuolakeksi

    85 g€45.88/kg
  • €3.90

    Pistaasi Cookie

    95 g€41.05/kg

Kaikki tuotteemme ovat kuuluja tuoreudestaan ja reilusta koostaan

Address

Skanssinkatu 10

20730 Turku

See map

Delivery times

Monday09:30–19:30
Tuesday09:30–19:30
Wednesday09:30–19:30
Thursday09:30–19:30
Friday09:30–19:30
Saturday09:30–18:30
Sunday10:30–18:30