Pizzeria Via Di Roma

Pizzeria Via Di Roma

Pizzeria Via Di Roma

Pizzeria Via Di Roma

Pizzeria Via Di Roma

Lämmin ja nuorekas pizzeria. 🍕🔥

This menu is in Finnish. Would you like to view a machine translation in another language?

Juomat

  • €3.50

    Coca-Cola 0,33 l

    330 ml€10.61/l
  • €3.50

    Coca-Cola Zero 0,33 l

    330 ml€10.61/l
  • €3.50

    Fanta Appelsiini Zero 0,33 l

    330 ml€10.61/l
  • €3.50

    Sprite Zero 0,33 l

    330 ml€10.61/l
  • €6.50

    Coca-Cola 1,5 l

    1.5 l€4.33/l
  • €6.50

    Coca-Cola Zero 1,5 l

    1.5 l€4.33/l

Via di Roma on Oulussa toimiva lämmin ja nuorekas pizzeria, josta löydät tuoreet pizzat, burgerit ja raikkaat salaatit.

Address

Kauppurienkatu 5

90100 Oulu

See map

Delivery times

Monday16:00–24:00
Tuesday16:00–24:00
Wednesday16:00–04:00
Thursday16:00–04:00
Friday14:00–05:00
Saturday14:00–05:00
Sunday14:00–24:00

More information