La Mare

La Mare

La Mare

La Mare

La Mare 10

Temptin Pizza Creations - Always Fresh & Halal

This menu is in German. Would you like to view a machine translation in another language?

ALKOHOLFREIE GETRÄNKE

  • €3.30

    Coca-Cola Dose 0,33l

    330 ml€10.00/l
  • €3.30

    Coca-Cola Zero Dose 0,33l

    330 ml€10.00/l
  • €3.30

    Coca-Cola Light Dose 0,33l

    330 ml€10.00/l
  • €3.30

    Sprite Lemon-Lime Dose 0,33l

    330 ml€10.00/l
  • €3.30

    Fanta Orange Dose 0,33l

    330 ml€10.00/l
  • €3.30

    Pepsi 0,33l

    330 ml€10.00/l
  • €3.50

    Almdudler Dose 0,33l

    330 ml€10.61/l
  • €3.30

    Rauch Eistee Zitrone Dose 0,33l

    330 ml€10.00/l
  • €3.30

    Rauch Eistee Pfirsich Dose 0,33l

    330 ml€10.00/l
  • €4.70

    Red Bull Energy Drink 0,25l

    250 ml€18.80/l

Temptin Pizza Creations - Always Fresh & Halal

Address

Angeligasse 65

1100 Vienna

See map

Delivery times

Monday11:00–23:30
Tuesday11:00–23:30
Wednesday11:00–23:30
Thursday11:00–23:30
Friday11:00–01:00
Saturday11:00–01:00
Sunday11:00–23:30

More information