Eira Plaza

Eira Plaza

Eira Plaza

Eira Plaza

Eira Plaza

Pizzas and kebabs! 🍕 🌯

This menu is in Finnish. Would you like to view a machine translation in another language?

Juomat 🥤

  • €2.99

    Pepsi Max 0,33l

    330 ml€9.06/l
  • €4.50

    Coca-Cola 1,5l

    1.5 l€3.00/l
    • Popular
    €4.25

    Coca-Cola Zero 1,5L

    1.5 l€2.83/l
  • €2.99

    Coca-Cola Zero 0,33l

  • €2.99

    Hartwall Jaffa Appelsiini 0,33l (Sokeriton)

    330 ml€9.06/l

Pizzas and kebabs! 🍕 🌯

Address

Jääkärinkatu 15a

00150 Helsinki

See map

Delivery times

Monday10:30–21:00
Tuesday10:30–21:00
Wednesday10:30–21:00
Thursday10:30–21:00
Friday10:00–22:00
Saturday10:00–22:00
Sunday10:00–22:00

More information