This menu is in English. Would you like to view a machine translation in another language?
Most ordered
Shio Chicken Ramen
Fried Karaage Chicken // Clear Chicken Broth // Marinated Egg Green Onions // Menma // Shiitake // Schezuan Oil // Fried Garlic // Nori (M, L)
€16.90

Pork Ramen
Char Siu Pork // Shoyu Broth // Marinated Egg // Menma // Green Onions // Shiitake // Nori (M, L)
€16.90
Chicken Katsu Bowl
Fried Chicken // Katsu Sauce // Furikake Rice // Mayo Carrot Salad // Coriander // Watermelon Radish // Pickled Cucumber // Spring Onions // Sweet and Spicy Pineapple (M, L)
€16.90

KFC Ramen 🌶
Spicy Korean Fried Chicken // Kimchi Broth // Cheddar Cheese Marinated Egg // Kimchi // Green Onions (L)
€16.90

Veggie Ramen
Inari Tofu // Soy Milk Broth // Bok Choy // Green Onions Shiitake // Schezuan Pepper Oil // Marinated Egg // Kimchi // Nori (L, M)
€16.90

Tonkotsu
Char Siu Pork // Tonkotsu Pork Broth // Marinated Egg // Green Onions // Shiitake // Black Garlic // Nori (M, L)
€16.90

Chicken Gyoza
6 Pieces // Chicken // Mixed Veggies // Green Onions // Ponzu Sauce (M, L)
€9.50

Vegan Ramen
Inari Tofu // Soy Milk Broth // Bok Choy // Green Onions Shiitake // Schezuan Pepper Oil // Kimchi // Nori (M, L, VEG)
€16.90

Vegan Gyoza
6 Pieces // Mixed Veggies // Green Onions // Ponzu Sauce (M, L, VEG)
€9.50

Salmon Poke
Marinated Raw Salmon // Furikake Rice // Salmon Roe // Avocado // Pickled Cucumber // Spring Onions // Nori // Sweet And Spicy Pineapple // Watermelon Radish (M, L)
€18.90

Karaage Chicken
Fried Chicken // Kalua Crema // Green Onion // Lime (L, G)
€9.90

Salmon Ramen 🌶
Salmon Katsu // Spicy Miso Broth // Marinated Egg // Naruto Kimchi // Green Onions // Nori (M, L) Contains Gluten And Eggs
€19.90

Starters
Karaage Chicken
Fried Chicken // Kalua Crema // Green Onion // Lime (L, G)
€9.90

Chicken Gyoza
6 Pieces // Chicken // Mixed Veggies // Green Onions // Ponzu Sauce (M, L)
€9.50

Vegan Gyoza
6 Pieces // Mixed Veggies // Green Onions // Ponzu Sauce (M, L, VEG)
€9.50

Kimchi Bowl
Spicy Fermented Cabbage
€5.90
Ramen
KFC Ramen 🌶 + Red Bull
Spicy Korean Fried Chicken // Kimchi Broth // Cheddar Cheese Marinated Egg // Kimchi // Green Onions (L)
€18.60

Pork Ramen
Char Siu Pork // Shoyu Broth // Marinated Egg // Menma // Green Onions // Shiitake // Nori (M, L)
€16.90
Salmon Ramen 🌶
Salmon Katsu // Spicy Miso Broth // Marinated Egg // Naruto Kimchi // Green Onions // Nori (M, L) Contains Gluten And Eggs
€19.90

Vegan Ramen
Inari Tofu // Soy Milk Broth // Bok Choy // Green Onions Shiitake // Schezuan Pepper Oil // Kimchi // Nori (M, L, VEG)
€16.90

KFC Ramen 🌶
Spicy Korean Fried Chicken // Kimchi Broth // Cheddar Cheese Marinated Egg // Kimchi // Green Onions (L)
€16.90

Shio Chicken Ramen
Fried Karaage Chicken // Clear Chicken Broth // Marinated Egg Green Onions // Menma // Shiitake // Schezuan Oil // Fried Garlic // Nori (M, L)
€16.90

Veggie Ramen
Inari Tofu // Soy Milk Broth // Bok Choy // Green Onions Shiitake // Schezuan Pepper Oil // Marinated Egg // Kimchi // Nori (L, M)
€16.90

Tonkotsu
Char Siu Pork // Tonkotsu Pork Broth // Marinated Egg // Green Onions // Shiitake // Black Garlic // Nori (M, L)
€16.90

Poke Bowls
Salmon Poke
Marinated Raw Salmon // Furikake Rice // Salmon Roe // Avocado // Pickled Cucumber // Spring Onions // Nori // Sweet And Spicy Pineapple // Watermelon Radish (M, L)
€18.90

Chicken Katsu Bowl
Fried Chicken // Katsu Sauce // Furikake Rice // Mayo Carrot Salad // Coriander // Watermelon Radish // Pickled Cucumber // Spring Onions // Sweet and Spicy Pineapple (M, L)
€16.90

Eggplant Poke
Caramelized Eggplant With Tempeh // Spiced Rice // Avocado // Pickled Cucumber // Spring Onions // Nori // Sweet And Spicy Pineapple // Watermelon Radish (M, L, VEG)
€16.90

Extras
Steamed Furikake Rice
€3.50
Kimchi Bowl
Spicy Fermented Cabbage
€5.90
Chili Garlic Oil
€0.80
Kewpie Mayo
€2.50
Ponzu
€2.50
Kalua Crema
€2.50
Togarashi
€0.80
Drinks
Coca-Cola 0,25l
€3.00(250 ml, €12.00/l)

Coca-Cola 0,5l
€4.50(500 ml, €9.00/l)

Coca-Cola Zero 0,25l
€3.00(250 ml, €12.00/l)

Coca-Cola Zero 0,5l
€4.50(500 ml, €9.00/l)

Fanta Appelsiini 0,5l
€4.50(500 ml, €9.00/l)

Sprite 0,5l
€4.50(500 ml, €9.00/l)
Bonaqua kivennäisvesi 0,5l maustamaton
€4.50(500 ml, €9.00/l)

The Good Guys Kombucha Fresh Ginger 0,33l
€5.90(330 ml, €17.88/l)

The Good Guys Kombucha Raspberry 0,33l
€5.90(330 ml, €17.88/l)

Blanc 0,0%
€6.90
Ginger Joe 0,0%
€6.90